Plastmasas sadedzina keramikas plīts - ko jūs varat darīt?

Nedaudz drudžains, nedaudz neuzmanība - un tas jau notiek. Plastmasas trauks vai plastmasas dēlis ir izkusis uz karstas keramikas plīts. Kā atbrīvoties no pārpalikumiem, kāda procedūra ir ieteicama, un ko nevajadzētu darīt, lasiet šeit.

Molten Plastic

Lielākā daļa plastmasas šķirņu ir ļoti zemas kušanas temperatūras. Plastmasas bieži šķidrina daudz zem 100 ° C. Plastmasas sadalīšanās laikā tiek veidoti nepatīkami smaržojoši un, iespējams, neveselīgi tvaiki.

Pamata pasākumi

 • vēdināt Pietiekams off iespējams jebkuros melnrakstus uzreiz
 • plīti un ieslēdziet atkal, kamēr plastmasa tiek noņemts pilnībā ļauj atdzist
 • plīts pirmais

Atkal un atkal viens skan padomu, ka viens vajadzētu uzkarsētu plīts atkal uz Atkārtoti plastmasas, lai sajauktu un notīrītu. Jums to nevajadzētu darīt. Atkārtoti sildot, šķidrā plastmasa var turpināt sadedzināt plāksnē, izraisot materiāla bojājumus.

nepiemēroti pasākumi

Plastmasas pārpildīšana ar ūdeni vai ar tīrīšanas līdzekli arī ir neproduktīva. Izkausētā plastmasa nevar izšķīst ūdenī vai mazgāšanas līdzekļos. Turklāt šādā procedūrā pastāv ugunsbīstamība. Noņemiet

zīmola plastmasa - soli pa solim

 • tikties ne ūdens, ne mazgāšanas

  Ceranfeldschaber 1. tūlītēji pasākumi

  nekavējoties atvērt logus plaši, un no otras puses, kas cepeškrāsni un izņemiet traukus no krāsns. Uzmanīgi noņemiet izkusušo plastmasas detaļu (apdegumu bīstamību) un novietojiet to, kur tā nevar atstāt nekādas citas pēdas.

  2. Ļauj atdzist

  Ļaujiet keramikas virsmai pilnībā atdzist. To darot, jūs joprojām varēsit noņemt šķidruma atlikumus ar virtuves piederumiem (neuzdedzi sevi). Sūkļi vai mikrošķiedras drānas nav piemērotas, jo tās var sadedzināt (arī mikrošķiedras lupatas ir izgatavotas no plastmasas). Gaidiet, lai keramikas plīts pilnībā atdzistos.

  3. Noņemiet paliekas

  Uzmanīgi noņemiet izkausētā plastmasas paliekas ar skrāpi. Uzglabājiet skrāpi pēc iespējas vienmērīgāku un vienmēr notīriet to tikai vienā virzienā. Nelieciet spiedienu uz plīts off (kas ved uz microcracks šajā materiālā, kas var vēlāk pilnībā sabojāt plīts un tad kļūt nelietojams atvaļinājums). Rūpīgi izņemiet visas redzamās atliekas. Tikai tad jūs tīrīat keramikas virsmu, kā parasti.

  Padomi un triki Nelietojiet keramikas plīts tīrīšanas līdzekļus, līdz visas sveķu atliekas ir pilnībā noņemtas. Pretējā gadījumā atlikušie tīrītāja pārpalikumi ir noslēgti un tādējādi ir izturīgāki.
  Dalieties ar draugiem

  Atstājiet savu komentāru