Budynek

ważne przy malowaniu Proper farby / glazura prawo

  • Bezpieczne wsparcie dla okna
  • mielenia Proper farby / glazura prawo

zapytanie w kolorach specjalistyczny charakter, który można wykorzystać.

Zabezpieczyć nakładkę na okna

Jeśli okna są tylko pomalowane w środku, mogą pozostać w ramie. Jeśli okna mają być malowane wewnątrz i na zewnątrz, najlepiej zawiesić skrzydło, jeśli to możliwe.

Do malowania okien wymagane jest bezpieczne, stałe podparcie. Najlepszy sposób użycia bloków roboczych. Na nich okna również mogą wyschnąć.

Jeśli chcesz malować wiele okien naraz, warto ustawić kilka kozły obok siebie i do wykonywania każdego z etapów równolegle. Oszczędza to dużo czasu.

Szlifowanie

Szlifowanie jest zawsze konieczne. Najlepiej jest użyć drobnego papieru ściernego o ziarnistości od 120 do 150. Szlifierki oferują wiele oszczędności czasu. Aby odkurzyć pył szlifierski, powinno być dostępne połączenie odkurzacza.

Aby usunąć starą farbę przed ponownym malowaniem, potrzebujesz grubszego papieru ściernego. Całkowicie zwietrzałe i łuszczące się warstwy farby należy dokładnie zeskrobać dłutem lub szpachelką. podkreślić okno

się - tak najlepiej jest farba

lub papier ścierny glazury

  • (zgrubne i dokładne)
  • taśmy maskującej
  • szlifowanie próżnia
  • czystsze
  • pędzlem lub wałkiem
  • kozły
  • dłuto do drewna lub łopatką
  • 1. Okno przygotowania

Jeśli chcesz rozłożone po obu stronach Jeśli to możliwe, wywiesić okna i umieścić je na stanowiskach roboczych. Umieść szmatę pod oknem w punktach podparcia. Przed szlifowaniem, zdejmij krawędź szyby i silikon za pomocą krepowania farbą. Jeśli to konieczne, przykryj szyby tak, aby pył nie zarysował się.

2. Szlifowanie

Do przeszklenia wystarczy przeszlifować okna. W przypadku malowania najpierw usuń starannie zwietrzałe i łuszczące się warstwy farby za pomocą dłuta, a następnie grubo zmielić. Następnie drobno zmielić.

3. Malowanie / szklenie

Nałóż lakier lub glazurę cienką warstwą. W tym celu można użyć pędzla lub wałka malarskiego. Zastosuj co najmniej dwie cienkie warstwy.

Całkowicie piaskowane powierzchnie drewniane muszą zawsze otrzymać jedną warstwę więcej.

4. Wykończenie W celu zapewnienia oknom ładniejszy i gładszą powierzchnię farby, może ponownie być mielone z bardzo drobnym papierem ściernym po wysuszeniu. Następnie nałóż kolejną cienką warstwę lakieru.

Tips & Tricks z powodu długiego czasu schnięcia niektórych rodzajach farby, może być wskazane, aby zamontować okno z powrotem w ramce po niedostępności części zostały usunięte.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz