Koka logus - tas ir piesargies

koka logi būtu glazēti un krāsotas regulāri. Ko meklēt to, kādas krāsas ir piemērotas un kā to darīt pareizi un profesionāli glezna ir izskaidrots šajā rokasgrāmatā.

svarīgi, kad glezna

  • Pareiza krāsu / glazūra labi
  • Secure atbalstu loga

slīpēšanas Pareiza krāsu / glazūra tiesības

Inquire krāsās specializētiem tirdzniecības, kuru jūs varat izmantot.

Secure atbalsts loga

Ja logi ir tikai apgleznoti iekšpusē, viņi var palikt rāmī. Ja logi ir jāattīra iekšā un ārā, vislabāk ir, ja iespējams, pakārt vērtni.

Lai krāsotu logus, ir nepieciešams drošs, fiksēts atbalsts. Labākais veids, kā izmantot darba blokus. Uz tiem logi var arī nožūt.

Ja vēlaties gleznot vairākus logus uzreiz, tas ir vērts izveidot vairākas steķiem blakus viens otram un veikt katru no soļiem paralēli. Tas ietaupa daudz laika.

Slīpēšana

Slīpēšana vienmēr ir nepieciešama. Vislabāk ir izmantot smalku smilšpapīru ar 120 līdz 150 smiltis. Grinderi piedāvā daudz laika ietaupījumu. Lai izsmidzinātu slīpēšanas putekļus, ir jābūt pieejamam putekļu sūcēja savienojumam.

Lai noņemtu veco krāsu pirms pārkrāsošanas, jums ir nepieciešams rupjāks smilšpapīrs. Pilnīgi weathered un pīlings krāsu slāņi būtu arī rūpīgi izgrebj ar koka kaltu vai lāpstiņu. uzsvērt

logu sevi - tāpēc tas ir labākais

  • krāsas vai glazūra
  • smilšpapīru (rupjš un smalki)
  • maskēšanas lentu
  • malšanai
  • putekļsūcējs
  • otu vai rullīti
  • estakādēm
  • koka kaltu vai lāpstiņa

1. logs sagatavot

Ja jūs vēlaties, lai izplatītu abās pusēs Ja iespējams, izklājiet logus un novietojiet tos uz darba stendiem. Novietojiet lupatu zem logu atbalsta vietās. Ab Pirms smalcināšanas, noslaukiet stikla maliņu un silikonu ar krāsu. Ja nepieciešams, pārklājiet stikla rūšu tā, lai slīpēšanas putekļi nesaskrāpē.

2. Slīpēšana

Lai glazētu, pietiek ar logiem smiltīm. Krāsošanai tikai izturēja un lapu slāņi krāsas ar koka kaltu izskalotu tad rupji sasmalcina. Tad sasmalciniet.

3. Glezna / stiklojums

Uzklājiet laku vai glazūru plānā slānī. Šim nolūkam var izmantot suku vai krāsas veltni. Uzklāj vismaz divas plānas kārtas.

Pilnīgi slīpāmām koka virsmām vienmēr jāsaņem viena mētelis.

4. Finish Lai sniegtu windows nicer un vienmērīgāku krāsas virsmas var atkal tikt zemes ar ļoti smalku smilšpapīru pēc žāvēšanas. Pēc tam uzklāj vēl vienu plānu laku.

Padomi un triki, jo ilgu žāvēšanas laikā dažu krāsu veidu, tas var būt ieteicams uzstādīt logu atpakaļ rāmī pēc Nesasniedzamu daļas tika dzēsti.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru