Celtne

Iespējas stiprināt

Tērauda troses vienmēr ir jāpiestiprina stabili. Piestiprinot virvi, ar stiprinājumu bieži stiepjas stipļi. Tāpēc vienam vienmēr ir jābūt uzmanīgiem, lai izpildītu pielikumus pēc iespējas stabilāku: lietošana

pietiekami stabils pamats

  • pietiekoši garas skrūves kontaktdakšas un skrūves stabilus
  • montāžas veidu

tērauda kabeļi var pievienot vienkāršu āķiem vai acīm. Tomēr vienā piestiprināšanas pusē jāpiestiprina kabeļu spriegotājs. Uz kuģiem bieži tiek izmantoti tā sauktie acu skrūves.

Piestiprinājumu var veikt arī ar tā saukto dakšu skrūvēm. Tie atgādina vienkāršus vītņus, kuriem ir vītne aizmugurē, tādēļ jūs varat tos ieskrūvēt sienā vai dēļos.

Troses skavas

Ja virvēm ir cilpas galos, abus galus var piestiprināt, izmantojot tā saukto virvju skavu. Tajā ir atvērtais gals, lai galu galā varētu veidot stabilu cilpu. Jebkurā gadījumā virvju skavu kvalitāte jāpielāgo stiepes spēkiem uz virves. Troses skavas ir pieejamas dažādās versijās, piemēram, kā plakana skava vai kā U-skava.

šķelttapas ir velk virvi tikai ar vienu aci, un tikai ar roku nostiepta (ieteicams tikai dažos gadījumos), tā var būt arī noteikts, kabeļu aizbāzni (spīļgredzena, aizbāzni). Dažos gadījumos var būt arī noderīgi, lai izveidotu šķērsošanas kabeļus ar tā saucamajām šķērssavienojumiem. Tas bieži vien ir nepieciešams, uzstādot kāpšanas palīglīdzekļus.

Tīklu uzstādīšana uz ETICS fasādes.

Ir īpašas adapteru sistēmas trošu stiprināšanai, kas darbojas virs ETICS (siltumizolācijas kompozītu sistēmas) fasādēm. ETICS tiek nogriezts apļveida caurums, adapteris ir ievietots, un piestiprinājums tiek pieskrūvēts zem tā esošās (stabilās) fasādes. Tas nodrošina drošu turēšanu.

Padomi un trikiTērauda kabeļa apgriešana ir jāveic arī pareizi. Vispirms ir jārūpējas par to, lai neradītu aufribbelnden galus vai pat koroziju uz virves, griežot.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru