Stikla pudele eksplodē dēļ paplašināšanas satura

Sadzīvot Protams, nav izslēgts, ka stikla pudele eksplodēja. Biežākie iemesli ir ogļskābe un satura sekundārā fermentācija. Runājot par stikla pudeles sprādzienu, lielāko daļu laika tā ir saistīta ar vāka padevi no atveres. Ļoti reti, stikls lēciena pats.

Reti un saturs,

atkārtoti atrodami mediju ziņojumiem, sprādzienveida stikla pudeles. Jo no stikla pudeles bezgala lielu skaitu, kas ir apgrozībā, šīs lietas ir, tomēr, lai nokārtotu ar proves diapazonā. Fiziski ir viens no pazīstamākajiem likumu jābūt: apkure nodrošina paplašināšana nodrošina spiediena pieaugumu.

Gāzētie dzērieni ir pakļauti normālam spiedienam. Par stikla un slēdža izturību ir paredzēti. Kas satur rauga dzērienu, piemēram, alkoholisko dzērienu un dažiem augļu sulu pirms pildīšanas filtrējot tiek nogriezts no fermentācijas. Zināmi izņēmumi ir obligāti un pavasara balti, jauni vīni, kuru fermentācijas process ir vēlams. Viņš tiks piegādāts atklātās pudelēs.

Custom vai ārvalsts dioksīds

Principā vienmēr ir oglekļa dioksīds un oglekļa dioksīds, sprūda no pārspiediena. Vai nu ogļskābe saturs klāt dzērienu izplešas, kas mākslīgi tika ražotāja piegādāts vai ar fermentācijas "svaigu" oglekļa dioksīdu. Abos gadījumos spiediens kādā brīdī pārsniedz aizvaru pretestību.

Kronu korķis "saplīst" kā kronis un tiek izmests prom. Uzskrūvējamu sāk sprādzi un noved pirmo spiedienu vēl par ar atbilstošu spiediena gropi cilindra galvas pavedienu. Šie horizontālie ceļvedis gropes ražot pazīstamo hissing skaņa skrūvēm, kas jau noņem pieļaujamo spiedienu normālā stāvoklī, lai atvērtu stikla pudeli droši.

novēršana sprāgstoša stikla pudeles

  • sulas ar augļu saturu var rūgt, ja tie ir "slikti"
  • Alkoholiskos dzērienus var sekundārā fermentācija, kad tika veikts uzpildes kļūda
  • No stikla pudeles kā novietotā automašīnā ārpus vasaras automašīnā apkures nes esošo oglekļa dioksīdu izplešanās
  • kad stikla pudele ir deformētas, aukla plaisu var nomest spiediena pretestību zem vāka
  • Wanted nachgärende dzērienus nedrīkst slēgta
  • Pārmērīga kratot fiziski atbilst paātrinājuma molekulu, kas arī ražo apkures
padomi un ieteikumi Ja nosliece uz sekundāriem fermentācijas dzērieniem, piemēram, vīns Saslimstība ar sasilšanu palielina ietekmi.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru