Gāzes balonam ir gandrīz neierobežota izturība

Gāzes balona izturība tiek pārbaudīta Vācijā ik pēc desmit gadiem. Parasti vecs gāzes cilindrs joprojām ir izmantojams, ja šis periods ir beidzies. Valūtas apmaiņas sistēmā uzmanība jāpievērš jaunākajai TÜV pārbaudei uzliktā vai apzīmogotā datumā.

Kļūsti aktīvi šaubu gadījumā

Gāzes balona tehniskā struktūra ir vienkārša. Kamēr montāža ir stingri un nesabojāta, var izmantot gadu desmitiem ilgo gāzes balonu. Bet, ja, piemēram, tiek atrasts ļoti rusted kopija, drošībai vienmēr jābūt galvenajai prioritātei. Ja rodas šaubas, ir ieteicama pārbaude vai apmaiņa gāzes stacijā vai datortehnikas veikalā.

Gāzes balons ir beidzies, ja TÜV pārbaudes datums ir vairāk nekā pirms desmit gadiem. TÜV uzskata, ka šis periods ir pietiekams un pietiekams testa intervāls. Pat pēc šī perioda gāzes balonu var atgriezt. Dīleriem un ražotājiem vai nu TUV ir jāatjauno vai jāiznīcina gāzes balons.

lūgt atzinumu transporta

Kad vecā "beidzies" gāzes balons satur atlikušo gāzi un veidgabali ir pilnībā funkcionālas, ir jāiztukšo pirms transportēšanas. Nav obligāti pārvadāt tikai iztukšotus gāzes balonus, taču bojājumu risks, protams, ir zemāks.

Ja gāzes balons atstāj apšaubāmu iespaidu, novērtējumā var palīdzēt detalizēta fotografēšana un turpmāka izmeklēšana degvielas uzpildes stacijā vai gāzes tirgotājā. Vēl konkrētāku viedokli var iegūt, ja darbības laikā pudeļu stiprinājumi tiek uzņemti ar skaņu. Jānovērš traucējošs fona troksnis.

pudeļu tipi un kalpošanas laiks

izturīgums vai pārbaudes intervālus individuālo gāzes pudele veidi atšķiras:

  • kempingi un tehniskās gāzes pārbaudīts desmit gadus
  • elpojot par medicīnas nozarei ir
  • pārbaudīts pieciem gadiem tvertnes ir jāpārbauda ik pēc diviem ar pusi gadiem,

Gan pirkumu - kā arī nomas pudeles, nākamajam testa laikam vajadzētu atbilst aplēstajam patēriņam. Ja gāzes balonu izmanto vairākus gadus, nākamajā testa datumā nākotnē vajadzētu būt attiecīgi tālu.

Tips & TricksIzmantojiet vai iznomājiet tikai gāzes balonus, kas ir aptuveni divi gadi garāki par paredzēto kalpošanas laiku. Ja tirgotājs atsakās, meklējiet citu pakalpojumu sniedzēju.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru