Garāža baldahīns var pielāgot

nojumes parasti kalpo kā aizsardzība no vēja un laika apstākļiem. Ne tikai pie ieejas vai uz terases, bet arī no garāžas, nojume ir ļoti praktisks. Parasti tikai jumtiņš, bet arī īpašas formas ir iespējams.

Individuālais dizains

Daudzi ražotāji un piegādātāji, no kuriem izvēlēties, bet cenas garāžas lapotnes bieži pielāgot. Tās ir atkarīgas no dažādiem faktoriem.

Būvējot garāža baldahīns var ieplānot to pašu laiku. Pieejami arī ir nolaižamie garāžas nojumes plakano jumtu garāžām. Viņi vadās pa dzelzceļu sistēmas uz jumta virsmas.

Fancy garāžu jumtiņš ir pieejami arī formas, piemēram, izliekts un ieliektu ir iespējams, kā divslīpju vai izliekts forma. Visplašāk izmanto, tomēr, ir taisna vai nedaudz slīpu jumtu.

No garāžas vainaga cenu nosaka

  • izmēriem jumta
  • veids jumta segums
  • krāsu un materiālu būvniecības
  • izmaksu piegādes un uzstādīšanas

sekojošajā uzstādīšanu garāžas baldahīnu būt pārliecināti, pievērst uzmanību attālumiem, kas noteiktas saskaņā ar vietējiem būvniecības noteikumiem. Pretējā gadījumā baldahīns nepieciešams tikai retos gadījumos būvatļauju.

Par sniedzēji un cenas

garāžu baldahīns vienkāršā dizaina cena ir 290, - eiro. Kā garāžas ir ļoti atšķirīgi izmēri un izmēri ir reti tieši tāds pats, cenas tiek aprēķinātas pēc ražotājiem un piegādātājiem, parasti pēc individuālajām vajadzībām.

  • kd-ueberdachung.de, cenu atkarīgs no konkrētiem apstākļiem.
  • wega-tech.de ir labvēlīgu garāžas nojume piedāvājumu.
  • In steidle-garagen.de uzzināt cenu pēc kontakta
Tips & triki Pērkot garāžas nojume, var arī ietaupīt naudu, ja jūs meklēt komplektu sevi montāžai. Šis darbs ir diezgan vienkārša, un to var izdarīt ar sevi mazliet prasmes, ir vairāki materiāli, no kuriem izvēlēties.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru